Jagody acai – nowy hit odchudzania

[Głosów:0    Średnia:0/5]

„To będzie prawdziwy przełom w odchudzaniu!” – mówią amerykańscy naukowcy, którzy za swoje odkrycia zostali nagrodzeni prestiżową nagrodą w dziedzinie genetyki. Dowiedli, że jagody acai mają silne właściwości odchudzające!

Odchudzające jagody!

Kilka miesięcy temu amerykańskie celebrytki przyznały się do stosowania jagód acai podczas odchudzania. W mediach zawrzało. Mark Evans i John Meyer przyjrzeli się dokładnie odchudzającym owocom. Dziesiątki testów, analiz i badań pozwoliły dowieść skuteczności jagód acai. Naukowcy zostali nagrodzeni – najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie genetyki oraz 100 tys. dolarów trafiło w ich ręce.

Zaskakujące wyniki!

Pierwsze wyniki zaskoczyły samych naukowców. Nawet nie przypuszczali, że w jednej roślinie znajdą aż tyle związków aktywnych, stymulujących redukcję masy ciała. Badacze spędzili w laboratorium prawie dwa lata.

Od kiedy pamiętam, zawsze miałam problem z nadwagą. Ale kiedy pół roku temu przekroczyłam 90 kilo, było już bardzo źle (…) Zawsze chciałam schudnąć. No i się udało!” – opowiada jedna z ochotniczek, które zgłosiły się do badań Evansa i Meyera, Barbara (46.). Barbara schudła 32,5 kg dzięki jagodom acai. Podobnie jak kilkadziesiąt kobiet przez trzy miesiące przyjmowała preparaty z acai pod okiem specjalistów.

Jak odchudzają jagody acai?

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że istnieje preparat, który zakończy problem z nadwagą. Jagody acai odchudziły 98,56% kobiet biorących udział w eksperymencie. Ponad połowa schudła więcej niż 2 kg w ciągu trzech miesięcy. Nie stwierdzono również żadnych niepożądanych reakcji jak efekt jojo, złe samopoczucie bądź osłabienie. Jagody acai usprawniają pracę jelit, zmniejszają łaknienie i przyspieszają trawienie. Składniki aktywne jagód przyspieszają proces rozpadu tkanki tłuszczowej (lipolizy), przez co intensywnie redukują objętość tkanki tłuszczowej. To z kolei powoduje, że chudniemy.

Nie będzie otyłości?

Wyobraź sobie świat bez otyłości. Co by było, gdyby wynaleziono naprawdę skuteczny preparat? Odkrycie amerykańskich naukowców wywołało lawinę kontrowersji. O skuteczności jagód acai wiedzą już niemal wszyscy. Gabinety dietetyków świecą pustkami. „Ludzie kupują tabletki z acai, chudną, polecają je dalej – do dietetyków nie mają się po co zgłaszać.” – nie kryje oburzenia Ireneusz Wroński ze Związku Dietetyków.

Najskuteczniejszy preparat

Na rynku znajdziemy wiele preparatów na odchudzanie z jagodami acai. Naukowcy przeprowadzili ścisłą selekcję, aby wyłonić najlepszy produkt do swoich testów. Żmudna i długotrwała selekcja pozwoliła na wybranie najskuteczniejszego – Acai Powder. Środek ten zawiera najwyższe stężenie substancji aktywnej.

Jagody Acai – towar deficytowy?

Zapotrzebowanie na jagody acai jest tak duże, że mieszkańcy Amazonii nie nadążają z sadzeniem nowych palm, na których rosną jagody. Nie ma również możliwości by sadzić palmy w innych miejscach na świecie, ani hodowania ich w szklarniach. Acai wymagają gleby i klimatu dokładnie takiego, jak w lasach amazońskich. Czyżby wkrótce miało zabraknąć jagód acai?

Odchudzanie z głową!

Dietetycy ostrzegają przed oszustami i naciągaczami. Należy wystrzegać się podróbek i tańszych, nieskutecznych zamienników. Tylko oryginalne jagody acai gwarantują skuteczne odchudzanie. Acai Powder można w Polsce kupić wyłącznie przez internet. Najbezpieczniej jest kupować produkty oryginalne na oficjalnej stronie producenta!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*