Praktyczne paznokcie i kolorowe tipsy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na co dzień stosujemy najczęściej tipsy matowe. Szczególnie u osób dojrzałych, które nakładają paznokcie raczej z potrzeby estetycznej i praktycznej, niż z powodu chęci bycia modnym. Osobom dojrzałym zależy na naturalnym wyglądzie ich płytki, oraz jak najmniej inwazyjnej metodzie nakładania. Bez wątpienia wtedy poleca się fiberglass. Nie jest to może znana metoda, ale bardzo funkcjonalna. W przypadku osób młodych, pracujących w korporacjach, będących podwładnymi wymagających szefów, pracujących w szkole, również stosujemy tipsy matowe. Takie osoby często pytają, co mogą zrobić, aby nie uszkodzić tipsa, a jednak wyglądać odważniej na imprezie, prezentować się inaczej, niż na co dzień. W takich przypadkach oferujemy dwie opcje. Jedną z nich są wzorki na paznokcie, jeżeli dana kobieta jest w stanie sama je sobie nałożyć, ma zmysł plastyczny. Lub, najszybsza i najprostsza opcja, nałożyć brokat. W zasadzie jesteśmy również w stanie zmyć go następnego dnia, nie uszkadzając przy tym płytki, dzięki czemu uzyskujemy zupełnie inny manicure na potrzebę chwili. Jest to świetny sposób na szybką zmianę.

Płyn do tipsów

Rynek kosmetyczny stawia swoim konsumentom sporo alternatyw. Kobiety mają coraz więcej możliwości do upiększania swojego ciała. Największą wagę przywiązują jednak do niekwestionowanej wizytówki: pięknych dłoni i paznokci. Korzystają z wielu rozwiązań i nowości, gdy natura okaże się niewystarczająca i nie obdarzy ich wyjątkowej urody paznokciami. Propozycje są kuszące: możliwie najnaturalniej wyglądające żelowe nakładki- tipsy, akryl lub jedwabne listki utwardzające naturalną płytkę paznokciową. Cena tej przyjemności, którą należy średnio co 3tygodnie powtarzać, nie należy do najniższych. Ich usuwanie też jest odpłatne, dlatego wiele pań korzysta z dostępnego na rynku płynu do tipsów. Z dziecinną łatwością każda z nas poradzi sobie z tym prostym zabiegiem. Nie niszczy on płytki paznokcia i nie narusza jego struktury. Pod względem działania zbliżony jest do zmywacza do paznokcie. Zaledwie w ciągu paru minut poradzisz sobie z dziesięcioma klientami
tuż na końcu swojej dłoni.

Niebieskie paznokcie

Niebieska barwa kojarzy nam się ze spokojem, opanowaniem, zaufaniem. Ile ludzi, tyle odcieni. Od błękitnego nieba, przez lazurowe wybrzeże, do spienionej morskiej fali. Od nas zależy, który odcień jest nam najbardziej bliski, który widzielibyśmy na naszych paznokciach. O ile kolor ten jest bardzo popularny, spotykany zarówno w częściach garderoby, jak i dekoracjach wnętrz, o tyle na tipsach występuje rzadko. Decydują się na niego przede wszystkim osoby odważne, szczere, pewne siebie, zdecydowane pokazać swoje wnętrze. Są to najczęściej osoby twórcze, mające niebanalne zainteresowania, skupiające wokół siebie podobnie kreatywnych znajomych. Stylizacje paznokci w kolorze niebieskim na pewno będą dobrym pomysłem na imprezę, na wyjście do galerii sztuki, czy muzeum. Dzięki temu uzewnętrznimy nasze zainteresowanie sztuką, kulturą, nasze artystyczne wnętrze. Dużo lepszym rozwiązaniem będą niebieskie wzorki na paznokcie, które nie rzucają się w oczy a pomogą wyróżnić się z tłumu, skomponować ciekawą, niespotykaną kreację.

Czarne ze skarbem

Im ciekawszy wzór, tym lepiej. Z takiego założenia wychodzą osoby, które już nie pierwszy raz miały tipsy na sobie. Znają rynek, znają swoje pazurki, wiedzą na co mogą sobie pozwolić. W okresie karnawału popularne są przede wszystkim niebanalne rozwiązania, niespotykane na co dzień u innych. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie wzorek w postaci zebry. Jest on może nie tyle niespotykany, ile rzadko stosowany. Bez wątpienia przyciąga wzrok, salony kosmetyczne dlatego nie nakłada się go raczej do szkoły, ani do biura. Nadaje się na imprezę ,wyjście ze znajomymi, czy randkę. Wszystko zależy od tego, jakie jesteśmy na co dzień, jak się ubieramy, jakiej muzyki słuchami. Wiele też zależy od naszego nastawienia, charakteru. Czy jesteśmy otwarte na zmianę i chcemy się pokazać, czy raczej są z nas skromne i ciche osoby, których „nie kręcą” odważne stylizacje. Obecnie stylizacje paznokci są hitem, co druga osoba je nosi, co druga chciałaby wyglądać inaczej, mieć założone takie paznokcie, których sama nie umie sobie stworzyć. Jak wiemy teraz jest bardzo wiele kursów, gdzie uczestniczki uczą się, w jaki sposób tworzyć niebanalne wzory, indywidualne stylizacje. Nie każda jednak ma tyle zacięcia i talentu.

%name Praktyczne paznokcie i kolorowe tipsy

Skinetrin

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*