Pytania do NFZ

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Pytania do NFZ

05.09.2005 @ 23:11 (mur)

W porozumieniu z dolnośląskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia, z którym współtworzymy Przewodnik Pacjenta, chcemy pomóc Wam w uzyskaniu właściwej opieki medycznej w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Jeśli macie więc jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego leczenia lub najbliższych, zmiany lekarza POZ, długości kolejek do specjalisty czy sanatoriów, problemów z ubezpieczeniem itd., prześlijcie nam swoje pytania na adres [email protected] Postaramy się, wraz z pracownikami NFZ, odpowiedzieć na każde pytanie, pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów czy rozwiać wątpliwości. Mail z odpowiedzią trafi prosto do Twojej skrzynki.

Portal e-medyk zastrzega sobie prawo do prezentacji wszystkich Państwa pytań i odpowiedzi na nie, z pełnym zachowaniem anonimowości.

O Marzena Wielgus 103 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*