Revalid na wypadające włosy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

A dzisiaj chciałem Wam przedstawić kolejne produkty z bogatej przecież grupy preparatów na problem wypadających włosów. Jest to linia preparatów przeznaczona raczej dla kobiet które mają problem z wychodzącymi garściami włosami, a dodatkowo pojawia się też u nich problem łamliwych paznokci. Te produkty występują pod zbiorczą nazwą Revalid i są często polecane jest na forach internetowych. No, ale po kolei.

Przyczyny wypadania włosów są oczywiście bardzo złożone. Natomiast efekty u kobiet właśnie często są dość podobne a do tego zasadniczo można z nimi walczyć w bardzo prosty sposób. Często jest tak, że włosy tracą blask i swoją urodę, a związane jest z zaburzeniami gospodarki mineralnej naszego organizmu. Jak powszechnie wiadomo nasze włosy i paznokcie są pewnego rodzaju barometrem – wskaźnikiem tego, że coś z naszym organizmem dzieje się nie tak. Są one na tyle kruche, że tak naprawdę wszelkie niedobory witaminowe i mineralne mogą odbić się na ich wyglądzie. I w przypadku kobiet jest to tak naprawdę główna przyczyna problemów z włosami.

Linia preparatów Revalid zasadniczo wyróżnia się na rynku tego typu preparatów sposobem działania. Przede wszystkim posiadają one dużo większą liczbę aminokwasów siarkowych, które są naturalnym budulcem keratyny – podstawowego „składnika” włosów. Oprócz tego wszystkie preparaty z tej linii zawierają w składzie witaminy i minerały potrzebne do prawidłowego funkcjonowania tak włosów, jak i paznokci.

Pierwszym z produktów Revalid którym warto się zainteresować są kapsułki, które przyjmuje się oczywiście doustnie. Charakteryzuje się one tym, że zawierają naturalne składniki – o czym wspominałem wcześniej – a z tego wynika fakt, że są one łatwiej przyswajane przez nasz organizm w domyśle przez skórę głowy. Oczywiście działa też na paznokcie. Powinno się je stosować w przypadku , kiedy wasz organizm dotknie problem niedoboru aminokwasów siarkowych i witamin. To czy dotyczy was to bezpośrednio najlepiej sprawdzić robiąc sobie badania lekarskie. Kolejny produkt z serii Revalid który może zainteresować kobiety to szampon do codziennej pielęgnacji włosów. Jego zadaniem głównym jest takie odżywianie skóry głowy i fryzury, aby wyglądała lepiej i zdrowiej. Oczywiście chodzi też o ograniczenie wypadania włosów. Skład tego preparatu opiera się o naturalne składniki i proteiny. Te ostatnie wpływają na to, że fryzura staje się bardziej miękka, a przez to łatwiejsza w układaniu. A szampon ten wpływa kojąco na skórę głowy dzięki alantoina. Tak przy okazji powiem, że producenci polecają ten szampon również mężczyznom.

No dobrze, ale kapsułki i szampon to jedno, ale przydało by się coś jeszcze odżywiającego i regenerującego. I w linii preparatów Revalid znajduje się i taki produkt się tu znajduje. Charakteryzuje się on tak jak i pozostałe produkty tej serii, naturalnymi składnikami, które nie dość, że nie powodują żadnych ciężkich skutków ubocznych, to nie wywołują też alergii. Generalnie jego zadaniem jest dość intensywna regeneracja zniszczonych włosów. Białko uzyskiwane z pszenicy, a także wyciąg ze owsa odpowiadają za właśnie za odnowę naszej fryzury. Dodatkowo przy stosowaniu tego produktu w dość regularny sposób możecie się spodziewać, że zmniejszy się ich szorstkość i łamliwość. Do tego wszystkiego po tej kuracji skończą się Wasze problemy z rozdwajającymi się końcówkami.

I zostały nam jeszcze dwa produkty z serii Revalid, którym jeśli macie problemy z nadmiernym wypadaniem włosów, warto się przyjrzeć. Pierwszym jest odżywka, która jest właściwie uzupełnieniem kuracji prowadzonej przy udziale szamponu o którym wspominałem wcześniej. Skład zasadniczo nie odbiega od pozostałych produktów Revalid. Za odżywianie naszych włosów odpowiada głównie białko pszenicy. I na koniec tonik. Ten z kolei zawiera wyciąg z kofeiny który ma zapewnić poprawę obiegu krwi w skórze głowy, a co za tym idzie lepsze i pełniejsze dostarczanie minerałów i witamin prosto do naszych mieszków włosowych.

I mimo, że na samym początku wspomniałem, że jest to raczej seria produktów przeznaczonych dla pań to jeśli któryś z mężczyzn będzie miał ochotę ich używać to producent przeciwwskazań nie widzi. Ja tym bardziej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*