„Superdieta Rx, czyli 14 najzdrowszych produktów”Steven G. Pratt, Kathy Matthews

[Głosów:0    Średnia:0/5]

"Superdieta Rx, czyli 14 najzdrowszych produktów"
Steven G. Pratt, Kathy Matthews

26.12.2005 @ 22:10 (txt: mur)

okladka superdietarx duza Superdieta Rx, czyli 14 najzdrowszych produktówSteven G. Pratt, Kathy Matthews

Według twórców "superdiety Rx", amerykańskich specjalistów w dziedzinie żywienia, opracowana przez nich metoda żywienia pomoże zrzucić zbędne kilogramy i zachować młodość.

Sekret Superdiety Rx kryje się w 14 produktach, które mają nam zapewnić witalność, młodość i szczupłą sylwetkę. Te produkty to: dziki łosoś, fasola, borówki, pomarańcze, dynia, soja, szpinak, brokuły, płatki owsiane, herbata, jogurt, pomidory, indyk i orzechy włoskie. Autorzy książki wybrali właśnie te pokarmy wierząc, że są one dużo zdrowsze od innych i mają dobroczynny wpływ na organizm. Np. łosoś zawiera korzystne kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-3, które zmniejszają ryzyko choroby wieńcowej, stabilizują ciśnienie krwi, chronią czy chronią przed degeneracją plamki żółtej oka. Borówki i owoce jagodowe zawierają wiele witamin i potrzebnych nam mikroelementów, a także przeciwutleniaczy pozwalających m.in. walczyć z rakiem. Szpinak z kolei zawiera dużo witaminy K potrzebnej m.in. do utrzymania odpowiedniej krzepliwości krwi, poza tym jest korzystny dla mięśnia sercowego i chroni nasz organizm przed nowotworami.

Książka jest podzielona na trzy części: z pierwszej czytelnik dowie się, jaka dieta może mu szkodzić, oraz pozna zasady diety opartej na superproduktach Rx. W drugiej części wszystkie superprodukty są szczegółowo opisane, a w trzeciej znajdziemy jadłospisy i informacje żywieniowe dotyczące superdiety Rx.

Uprzedzam lojalnie czytelników wrażliwych na "amerykański" styl pisania, w tej książce na każdym kroku przekonują nas, jak bardzo korzystna jest ta dieta.

Prószyński i S-ka 2004
www.proszynski.pl

O Marzena Wielgus 103 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*