Zapytaj lekarza

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zapytaj lekarza

08.10.2005 @ 13:01 (e-medyk)

Jeszcze nigdy pomoc lekarza nie była tak prosta, wystarczy kilka kliknięć ...

Zapraszamy do zadawania pytań, na które odpowiedzą lekarze różnych specjalności, współpracujący z portalem e-medyk. Jeśli nie wiesz, co oznaczają twoje objawy, na czym polega choroba i jak najszybciej wrócić do zdrowia, napisz do nas. Żadne pytanie nie pozostawimy bez reakcji, mail z odpowiedzią trafi prosto do Twojej skrzynki.

Pamiętaj, kto pyta nie błądzi.

 

Pytanie możesz wysłać ze swojego ulubionego programu pocztowego na nasz adres e-mail: [email protected] lub bezpośrednio z naszej strony. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz:

Pytanie

Twój adres e-mail

 

Portal e-medyk zastrzega sobie prawo do prezentacji wszystkich Państwa pytań i odpowiedzi na nie, z pełnym zachowaniem anonimowości.

 

Nota

Informacje zawarte w portalu e-medyk mają charakter edukacyjny, a nie konsultacyjny. Nie mogą one stanowić podstawy do rezygnacji z bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Twórcy portalu e-medyk dołożyli wszelkich starań, by pojawiające się w nim wiadomości miały charakter wiarygodny i sprawdzony. Nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy ani za konsekwencje związane z zastosowania informacji zawartych w portalu. Wszelkie prawa do informacji zawartych w portalu są zastrzeżone. Udostępnienie wyłącznie za zgodą właścicieli e-medyk.

O Marzena Wielgus 103 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*